Dijital Pazarlama

Web Tasarım & Web Yazılım hizmetlerimizin tamamı SEO Standartlarına uygun resposnive tasarımlardan oluşmaktadır. Görselliği ve Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak güncel standartlar doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz web sitelerin tasarımını ve kodlama hizmeti sunmaktayız.

Dijital Pazarlama Nedir?

Web Tasarım ve Web Yazılımları

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO; Web sitenizi veya müşteriye ulaştırmak istediğiniz ürün/hizmetin internet ortamında bulunabilirliğini arttırma hizmetidir. Güncel SEO stratejileri uygulanarak ziyaretçi trafiğini arttırmaya yönelik yapılan profesyonel çalışmalardır.

Dijital Medya Planlama

Dijital Medya Planlama hizmeti ürün veya hizmetinizi tanıtmanın ve tüketiciye ulaştırmaya yönelik uygulanacak olan bütün kampanyaların bütünüdür. İhtiyaç ve hedef kitle analizi doğrultusunda uygulanacak olan reklam kampanyalarıdır.

Google & Yandex Reklamları

Reklam kampanyalarınıza yönelik hazırlanan açılış sayfalarıdır. Ziyaretçilerinize kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren sayfalardır.

Facebook Reklamları

İstenilen hedef kitleye satışı planlanan ürün veya hizmeti doğru analiz ve uygulamalar sonucunda kampanya sürecinde en yaygın kitleye ulaştırma hizmetidir.

Instagram Reklamları

Sosyal medya pazarlama yöntemlerini kullanarak reklam kampanyalarınızı destek amaçlı İnstagram Story ve Paylaşımlar tasarlayıp en uygun şekilde hedef kitlenize ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Banner Reklamları

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.

Dijital Pazarlama Ajansımızı Tercih Edenler