dijital ajans
Teklif Alın
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı

Markanızın Satışlarını Artırmak için Dijital Pazarlama Tekniklerini ve Stratejilerini Kullanıyoruz

Dijital Pazarlama 360° Dijital olarak markanızı dijital dünyada var etmek için buradayız. Tüm dijital pazarlama kanallarını kullanarak, uygun bütçelerle sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz ve dijital dünyada başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

İşinizi Dijital Dünyaya Taşıyalım, Markanızı Dijitalin Gücüyle Buluşturalım

Dijital Pazarlama, genel anlamıyla dijital mecraları kullanarak yapılan ve tüm internet kullanıcılarını hedefleyen bir pazarlama yöntemi olarak tanımlanır. Kurumsal firmalar son yıllarda dijital pazarlamaya büyük önem veriyor, bunun için bütçeler oluşturarak özellikle sosyal medyayı etkin bir pazarlama kanalı olarak kullanıyorlar.

360° Dijital olarak 10 yılı aşkın deneyimimizle size avantaj sağlayacak tüm dijital pazarlama hizmetlerini sunuyoruz. Dijital pazarlama yöntemleri geleneksel pazarlamadan tamamen farklıdır ve uzman bir ekip tarafından yönetilmesi gerekir. Planlama, reklam satın alma ve ölçme-raporlama yöntemleriyle işinizi dijital dünyada bir adım öne geçiriyoruz.

video animasyon ajansı

Dijital Pazarlama
Çözümlerimiz​

Kurumsal SEO

Etkili SEO tekniklerini kullanarak web sitenizin daha üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Online Reklam Yönetimi

Google Ads, Youtube, Instagram ve diğer mecralardaki reklam bütçelerinizi en optimum şekilde yönetiyoruz

E-Mail Marketing

Geri dönüş odaklı e-bültenler oluşturarak, kampanya ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirme yapmanızı sağlıyoruz

Dijital Pazarlama Stratejileri

Kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik dijital pazarlama stratejileri üreterek bütçelerinizin en ideal şekilde olmasını sağlıyoruz.

Dijital Medya Planlama

Reklamlarınız için en uygun reklam mecralarını seçerek hedef kitlenize daha kısa yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Markanızı potansiyel krizlere karşı korumak ve ortaya çıkan krizlere çözüm olarak dijital algı stratejileri oluşturuyoruz.

Çevrimiçi pazarlamanızı web analizi ve diğer metrik araçlarla ölçmek, kampanyanızın ne kadar etkili olduğunu belirlemenizi kolaylaştırır. Müşterilerin web sitenizi nasıl kullandıkları veya reklamlarınıza nasıl yanıt verdikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Dijital pazarlama aygıtları kullanılarak reklamlarınız müşterilerin tercihlerine göre ayarlanabilir. Böylece tam olarak hedeflediğiniz kitleyle dijital dünyada bir araya gelerek işinizi büyütme fırsatına sahip olursunuz.

Dijital pazarlama sayesinde müşteri davranışını ve reklam kampanyalarının performansını kolayca analiz edebilirsiniz. Ziyaret sıklığı, hangi sayfaların daha çok ziyaret aldığı, hangi ürünün daha uzun süre incelendiği gibi pek çok farklı bilgiye kolayca ulaşırsınız.

Doğru planlanmış ve iyi hedeflenmiş bir dijital pazarlama kampanyası, doğru müşterilere geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha düşük maliyetle ulaşabilir.

Profesyonel Dijital Pazarlama Çözümlerimizle Hedefinize Daha Kolay Ulaşın! ​

Dijital dünyada daha düşük bütçelerle çok daha geniş bir kitleye hitap etme şansınız var. Üstelik geleneksel pazarlamada tek taraflı iletişim varken, doğru dijital pazarlama stratejileri sayesinde hedef kitlenizle karşılıklı etkileşim fırsatına sahip olursunuz.

İşinizi ve markanızı dijital dünyada büyütmek için web sitesine ve sosyal medya hesaplarına sahip olmanız günümüz dünyasında yeterli değil. Dijital pazarlama stratejileri, Google ve sosyal medya reklamlarının doğru planlanması, kurumsal SEO çalışmaları, online itibar yönetimi gibi 360 derece dijital pazarlama yöntemleriyle profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Dijital Pazarlama Hakkında
Sık Sorulan Sorular
Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal SEO; web sitenizi veya müşteriye ulaştırmak istediğiniz ürün/hizmetin internet ortamında bulunabilirliğini artırma hizmetidir. Güncel SEO stratejileri uygulanarak ziyaretçi trafiğini arttırmaya yönelik yapılan profesyonel çalışmalardır.

Dijital Medya Planlama Nedir?
Dijital Medya Planlama hizmeti ürün veya hizmetinizi tanıtmanın ve tüketiciye ulaştırmaya yönelik uygulanacak olan bütün kampanyaların bütünüdür. İhtiyaç ve hedef kitle analizi doğrultusunda uygulanacak olan reklam kampanyalarıdır.
Dijital Medya Uzmanı Kimdir ve Ne İş Yapar?
Dijital Medya Planlama hizmeti ürün veya hizmetinizi tanıtmanın ve tüketiciye ulaştırmaya yönelik uygulanacak olan bütün kampanyaların bütünüdür. İhtiyaç ve hedef kitle analizi doğrultusunda uygulanacak olan reklam kampanyalarıdır.
Responsive Uyumlu Tasarım Nedir?
Responsive uyumlu web tasarımları sitenizin; bilgisayar dışındaki tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlarda da düzgün bir şekilde görüntülenmesini sağlamaktadır. Responsive tasarımlar sayesinde farklı ekran boyutları ve cihazlardan görüntülenen web sitelerinin bütünlüğü ve çözünürlüğü bozulmadan kullanıcılar tarafından görüntülenir.
SEO Uyumlu Web Tasarımın Önemi Nedir?
SEO (Search Engine Optimisition) Türkçe anlamı “Arama Motoru Optimizasyonu”dur. SEO standartları sıklıkla güncellenmektedir. Bu standartları belirleyen en büyük etken Google’dır. Web sitenizin güncel SEO standartlarına uygun olması arama sonuçlarında üste sıralarda çıkma olasılığını artırır. Ayrıca reklam vermeniz durumunda SEO’ya uygun olarak hazırlanan web sitelerin reklam maliyetleri daha düşüktür.
Web Sitemi Kendim Güncelleyebilir Miyim?
Tasarlayıp geliştirdiğimiz web sitelerinin tamamı yönetim paneline sahip olup kullanıcılar tarafından içerikleri güncellenebilir. Web siteniz tamamen size aittir. İstediğiniz değişikleri istediğiniz zaman kolayca yapabilir, sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm içerik güncellemelerini yardıma ihtiyaç duymadan halledebilirsiniz.