Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru internet reklam araçlarını kullanarak; olumlu sonuçlara yönelik kampanyalar planlar ve hayata geçiririz. Reklam kampanyalarınızı medya planlama aşamasındayken hedef kitlenize yönelik tasarlar ve paylaşıma sunarız. Reklam Kampanyalarınızın sürecini yönetir ve  geri dönüşümleri analiz ederek sizinle paylaşırız.

 

Online Reklamlar hakkında en önemli bilmeniz gereken, diğer geleneksel reklamcılık yöntemlerine göre daha kolay yönetilebilir ve geri dönüşümlerin analiz edilebilir olmasıdır.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO; Web sitenizi veya müşteriye ulaştırmak istediğiniz ürün/hizmetin internet ortamında bulunabilirliğini arttırma hizmetidir. Güncel SEO stratejileri uygulanarak ziyaretçi trafiğini arttırmaya yönelik yapılan profesyonel çalışmalardır.

Dijital Medya Planlama

Dijital Medya Planlama hizmeti ürün veya hizmetinizi tanıtmanın ve tüketiciye ulaştırmaya yönelik uygulanacak olan bütün kampanyaların bütünüdür. İhtiyaç ve hedef kitle analizi doğrultusunda uygulanacak olan reklam kampanyalarıdır.

Google Reklamları

AdWords reklam kampanyalarınızı güncel stratejiler doğrultusunda planlama ve işleme koyma hizmetidir. Tıklama başı maliyetleri mümkün olduğunca düşük tutarak tıklamaları satışlara çevirme hizmetidir.

Facebook Reklamları

İstenilen hedef kitleye satışı planlanan ürün veya hizmeti doğru analiz ve uygulamalar sonucunda kampanya sürecinde en yaygın kitleye ulaştırma hizmetidir.

İnstagram Reklamları

Sosyal medya pazarlama yöntemlerini kullanarak reklam kampanyalarınızı destek amaçlı İnstagram Story ve Paylaşımlar tasarlayıp en uygun şekilde hedef kitlenize ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Banner Reklamları

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.