Dijital Pazarlama

360° Dijital olarak markanızı dijital dünyada var etmek için buradayız. Tüm dijital pazarlama kanallarını kullanarak, uygun bütçelerle sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz ve dijital dünyada başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

İşinizi Dijital Dünyaya Taşıyalım, Markanızı Dijitalin Gücüyle Buluşturalım

Dijital Pazarlama, genel anlamıyla dijital mecraları kullanarak yapılan ve tüm internet kullanıcılarını hedefleyen bir pazarlama yöntemi olarak tanımlanır. Kurumsal firmalar son yıllarda dijital pazarlamaya büyük önem veriyor, bunun için bütçeler oluşturarak özellikle sosyal medyayı etkin bir pazarlama kanalı olarak kullanıyorlar.

360° Dijital olarak 10 yılı aşkın deneyimimizle size avantaj sağlayacak tüm dijital pazarlama hizmetlerini sunuyoruz. Dijital pazarlama yöntemleri geleneksel pazarlamadan tamamen farklıdır ve uzman bir ekip tarafından yönetilmesi gerekir. Planlama, reklam satın alma ve ölçme-raporlama yöntemleriyle işinizi dijital dünyada bir adım öne geçiriyoruz.

Dijital dünyada daha düşük bütçelerle çok daha geniş bir kitleye hitap etme şansınız var. Üstelik geleneksel pazarlamada tek taraflı iletişim varken, doğru dijital pazarlama stratejileri sayesinde hedef kitlenizle karşılıklı etkileşim fırsatına sahip olursunuz.

İşinizi ve markanızı dijital dünyada büyütmek için web sitesine ve sosyal medya hesaplarına sahip olmanız günümüz dünyasında yeterli değil. Dijital pazarlama stratejileri, Google ve sosyal medya reklamlarının doğru planlanması, kurumsal SEO çalışmaları, online itibar yönetimi gibi 360 derece dijital pazarlama yöntemleriyle profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

 • İzlenebilir ve Ölçülebilir Sonuçlar

  Çevrimiçi pazarlamanızı web analizi ve diğer metrik araçlarla ölçmek, kampanyanızın ne kadar etkili olduğunu belirlemenizi kolaylaştırır. Müşterilerin web sitenizi nasıl kullandıkları veya reklamlarınıza nasıl yanıt verdikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 • Hedef kitlenize Yönelik Çalışmalar

  Dijital pazarlama aygıtları kullanılarak reklamlarınız müşterilerin tercihlerine göre ayarlanabilir. Böylece tam olarak hedeflediğiniz kitleyle dijital dünyada bir araya gelerek işinizi büyütme fırsatına sahip olursunuz.

 • Analiz Edilebilir Dijital Kampanyalar

  Dijital pazarlama sayesinde müşteri davranışını ve reklam kampanyalarının performansını kolayca analiz edebilirsiniz. Ziyaret sıklığı, hangi sayfaların daha çok ziyaret aldığı, hangi ürünün daha uzun süre incelendiği gibi pek çok farklı bilgiye kolayca ulaşırsınız.

 • Düşük Bütçelerle Yönetilebilir Reklam Kampanyaları

  Doğru planlanmış ve iyi hedeflenmiş bir dijital pazarlama kampanyası, doğru müşterilere geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha düşük maliyetle ulaşabilir.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Profesyonel Dijital Pazarlama Ajans Hizmetlerimiz

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO ile amaçlanan, firmanızın arama motorları sonuçlarında üst sıralarda çıkmasıdır. Kurumsal SEO çalışmasıyla web sitenizin aldığı trafiğin artmasının yanı sıra markanızın dijitaldeki prestiji yükselir.

Dijital Medya Planlama

Dijital Medya Planlama hizmetiyle dijital dünyada markanıza yönelik farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. Planlama, reklam satın alma ve ölçme-raporlama yöntemleriyle rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Online itibar yönetimi markanızı potansiyel krizlere karşı korumak, ortaya çıkan krizlerin çözümünü sağlamak, dijital mecralarda markanın algı yönetimini yapmak gibi pek çok farklı konuda uzmanlık gerektirir.

Dijital Pazarlama Stratejileri

İyi bir planlama stratejisi sayesinde sesinizi duyurun ve yeni kitlelere ulaşın. Yıllık pazarlama çalışmalarınızı planlayarak bütçenizin etkin kullanımını hedefliyor ve işinizi daha iyi yönetmenizi sağlıyoruz.

Google Reklamları

İnternet reklamları arasında en sık kullanılan model, en fazla kullanılan arama motoru olan Google reklamlarıdır. Profesyonel bir ekiple Google AdWords ve Google AdSense araçlarını kullanarak reklamlarınızı yönetiyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya mecraları sayesinde hedef kitlenize minimum bütçelerle ulaşarak markanızı büyütebilirsiniz. Sizin için pazar araştırması yapıyoruz, sosyal medya kampanyaları hazırlayarak hesaplarınızı aktif tutuyoruz.

Dijital Pazarlama Hakkında Sık Sorulan Sorular