Grafik Tasarımlarım

İlk bakışta bırakılan etkinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle görünüşe önem veriyoruz. 360° Dijital olarak grafik tasarım konusunda uzman ekibimizle etkisi yüksek tasarımlarınıza imza atıyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetlerimizle, İlk Bakışta İz Bırakın!

360° Dijital olarak grafik tasarım hizmetlerimizde, geleneksel ve dijital baskı standartlarına uygun olarak çalışıyoruz ve 360 derecelik bir hizmet sunuyoruz.Yani fikir aşamasından, somut bir ürün elde edilene, uygulaması yapılana kadar sürecin içerisinde yer alıyoruz.

Aşamaların ilki tasarım. Burada alanınındaki yetkinliğini önceki işleri ve deneyimlerinden kolayca anlayabileceğiniz ekip arkadaşlarımızca oluşturulan konseptlerle markanızı bir adım ileriye taşımanın ilk adımını atıyoruz.

Fikirlerinizi görsel olarak anlatırken, yaratıcı ruhumuzu katıyor, inisiyatif alma yeteneğimizle, markanız için en uygun ve iyi olanı ortaya çıkarıyoruz. Bu da ikinci adım oluyor ve sizi olası rakipleriniz karşısında avantajlı konuma taşıyor.

Son adımda da tasarımı tamamladıktan sonra bu fikrin matbaa ve uygulama aşamasında elde edilecek sonuçla aynı olması için, olası hataları önlemek adına yerinde hazır bulunuyoruz. Yaptığımız işte kusursuz olmaya önem veriyoruz.

İşte biz buna 360° Dijital’in 360 Derece titizliği diyoruz.

360° Dijital; turizm, sağlık, gıda, tekstil başta olmak üzere, çok sayıda sektöre uygun tasarımlar ve internet sitesi yazılımları oluşturabilecek deneyim ve donanıma sahiptir.

 • Daha Hızlı, Daha Kolay İletişim

  Kullanıcılar artık geri bildirimleri daha önce hiç olmadığı gibi, gerçek zamanlı olarak sosyal medya üzerinden iletebiliyorlar ve bu markalar için büyük bir fırsat. Müşterileriniz sosyal medya sayesinde sizinle her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilir.

 • Kendi Kitlenize Hitap Edin

  Sosyal medya mecralarının geleneksel medyaya göre en önemli avantajı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirliyor olabilmek ve bu kitleye ulaşım oranını tespit edebilmektir. Ayrıca tek taraflı bilgi akışı yerine karşılıklı etkileşim imkanı sunulur.

 • Web Sitesi Trafiğini Artırma

  Sosyal medya yönetimi ile markanızın yeni kitlelere ulaşmasını ve yeni potansiyel müşteriler çekmesini sağlar. Sosyal medya paylaşımlarınız sayesinde takipçilerinizi web sitenize yönlendirir ve site trafiğinde artış elde edebilirsiniz.

 • Anında geri Bildirim Alın

  Sosyal medya, daha önce hiç olmadığı şekilde kitlenizle/müşterilerinizle doğrudan etkileşim kurabildiğiniz bir platform sağlayarak marka itibarınızı korumamıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda, geri bildirimlerin doğrudan kaynaktan, her zamankinden daha hızlı alabildiğimiz anlamına gelir.

 • Potansiyel Müşterilerinizi Etkileyin

  İnsanlar bir şirketle ilgili fikir edinmek için genellikle sosyal medya hesaplarına ve web sitelerine referans alırlar. Sosyal medya sayesinde itibar yönetimi yapabilirken markanızın bilinirliğini de artırarak potansiyel müşterilerinizi etkileme fırsatını elde edersiniz.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Profesyonel Grafik Tasarım Ajansı Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketinizin görsel anlamda bırakacağı izi en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp, bu alanda sizi rakiplerinizin önünde konumlandırmak için çalışıyoruz.

Logo Tasarım

Faaliyet gösterdiğiniz alan, sunduğunuz ürün ve hitap ettiğiniz pazarı, hedeflediğiniz kitleyi inceleyerek, tüm bunların ışığında, sizi en iyi yansıtacak logoyu hazırlıyoruz.

3D Çizim

Tasarlanan fikirlerin, nasıl hayata geçeceğini, sizin hayal gücünüze bırakmadan, somut şekilde önünüze getiriyoruz. Her aşamada etkisi biraz daha artan çalışmalarımızı 3D Çizimlerle destekliyoruz.

Broşür/Katalog Tasarımı

Ziyaretçilerinizi potansiyel iş ortağınız haline getirecek çalışmalarınızı en net, anlaşılır, etkileyici şekilde sunacak katalog tasarımını deneyimimizle hazırlayıp hizmetinize sunuyoruz.

Reklam Tasarımı

Firmanızın, ön plana çıkmak istediği her noktada, belirlenen reklam mecralarında, reklamın tasarımından uygulamasına kadar her noktasında deneyimimizle arkanızdayız.

Ambalaj Tasarımı

Ürünlerinizi, ürünün malzeme seçiminden, renklerine kadar en ince ayrıntısını düşünerek, ilgi çekici hale getirip, rakiplerinin ötesine taşıyacak noktaya taşıyoruz.

Grafik Tasarım Hakkında Sık Sorulan Sorular