Mobil Uygulama Geliştirme

Her işletmenin bir web sitesinin olması gerektiğini söylemenin günümüz dijital dünyasında artık yetersiz olduğuna inanıyoruz. Kullanıcıların masaüstü cihazlardan mobil cihazlara yönelmesi ile mobil uygulamalar daha güçlü ve değerli hale geldi. Markanızın tüm hizmet ve ürünlerinin akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlara ayak uydurması için size mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.

İşiniz İçin Hızlı ve Kullanıcı Dostu Mobil Uygulamalar Geliştiriyoruz!

Mobil App’ler yani mobil uygulamalar akıllı telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanan ve kodlanan yazılımlardır.

İnternet trafiği artık yüzde 70’lerin üzerinde mobil cihazlarla sağlanıyor. Kullanıcı alışkanlıkları tamamen mobile kaymış durumda. Böyle bir dünyada mobil uygulamalar artık markalar için vazgeçilmez bir iletişim ve pazarlama aracı haline geldi. 360° Dijital olarak akıllı telefonların dönüştürdüğü günümüz dünyasında en son arayüz trendleri (UX/UI) ve kodlama tekniklerini bir arada kullanarak mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ve mobil oyunlar iOS, Android ve Windows Mobile platformlarında kullanılacak şekilde tasarlanır ve kodlanır. Mobil uygulamaların tasarım aşamasında son kullanıcı için kolay anlaşılır olmasını ve kullanım kolaylığı sağlamasını ön planda tutuyoruz.

Kullanıcılar da artık mobil uygulamaları web sitelerine göre daha fazla tercih ediyor. Daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması nedeniyle mobil app’ler web sitelerine göre çok daha cazip sayılıyor.

Mobil cihazlar üzerinden alışveriş yapma alışkanlığının gelişmesi nedeniyle mobil uygulamalar e-ticaret yapan firmaları rakiplerine göre avantajlı hale getiriyor. Marka kimliği oluşturmanıza katkısı da çok büyük.

 • Mobil Uygulamalar Daha Hızlıdır

  Uygulamalar genellikle mobil web sitelerinden 1,5 kat daha hızlıdır ve eylemleri çok daha hızlı gerçekleştirirler. Tüm mobil uygulamalar bir dokunuşla anında erişim sunar.

 • Kişiselleştirilmiş İçerik Sağlar

  Kullanıcılar, tercihlerine göre yüksek düzeyde uyarlanmış içerikleri sever. Bu, konuştukları ve anladıkları dilde kişiye özel bir iletişim sunmak gibidir. Kullanıcı merkezli kişiselleştirme, deneyimlerini keyifli hale getirmede kritik öneme sahiptir. Mobil uygulamalar, kişiselleştirilmiş deneyimler sunmayı kolaylaştırır.

 • Anlık Bildirimlerle Duyurunuzu Yapın

  Kullanıcı uygulamayı o anda kullanmıyor olsa dahi, cihaza gönderilen push bildirimleri alır. Bu bildirimler sayesinde yaptığınız  güncellemeleri ya da kampanya bilgilerini anlık olarak kullanıcılarınıza ulaştırma fırsatınız olur.

 • Ölçülebilirlik ve Verimlilik

  Müşterilerinizle ilgili verilere kolayca ulaşırsınız. Kullanıcıların tepkilerini ve eğilimlerini izleme fırsatı sayesinde satış stratejileri oluşturabilirsiniz. Mobil App’ler verimliliği yüzde 20 ila 40 oranında artırma eğilimindedir.

 • Marka Aidiyeti Oluşturur

  Mobil uygulamanızı kullanan kitle size her an mobil cihazından ulaşabilir. Sürekli ulaşılabilir olmak kullanıcılarınız ile aranızda bağ kurulmasını sağlar.

 • Bölgesel Kampanyalar

  Mobil uygulama üzerinden kullanıcılara lokasyon bazlı kampanyalar düzenlenebilir. Uygulamanızı kullanan cihazlara bulundukları yere göre bildirim göndererek duyuru yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama Geliştirme

Her an yanımızda olan akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanacak mobil uygulamalarla tanıtımdan satışa kadar her noktada şirketinizin faaliyetlerini sürdürebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Oyun pazarındaki ağırlığını günden güne büyük gelişmelerle artıran Mobil Oyun dünyasında, tasarım ve yazılım konusunda deneyimimizle yanınızda yer alacağız.

B2B Uygulamaları

Şirketinizin faaliyetlerini sürdürebilmesi için her türlü tedarik ve desteğini sağladığı firmalarla oluşturacağı ağ için tasarlanacak uygulamalarla şirketinizin enerjisini en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

UI / UX Uygulamaları

Hazırlanacak uygulamaların en verimli şekilde çalışabilmesi için yapılacak tüm test ve çalışmalar konusunda deneyimimizi ortaya koyarak, fark yaratmanızı sağlayacağız.

Mobil Uygulama Geliştirme Hakkında Sık Sorulan Sorular