Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamaların artık firmalar için vazgeçilmez bir iletişim ve pazarlama aracı olduğu bu günlerde Mobil Uygulamalar (app’ler) firma ve hedef kitle arasında iletişim kurmanın en etkili yoludur. Akıllı telefonların kullanımı arttıkça kaliteli mobil uygulamalarında önemi gittikçe artmakta.

360° Dijital tarafından geliştirilen mobil uygulamalar en son arayüz (ui/ux) trendleri ve kodlama tekniklerini bir arada kullanılarak kullanıcıların en rahat kullanımını hedeflemektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ve mobil oyunlar iOS, Android ve Windows Mobile platformlarında kullanılacak şekilde tasarlatılır ve kodlanır. Mobil uygulamaların tasarım aşamasında kullanıcıların uygulamaları kolay kavrayıp kullanım kolaylığı göz önünde tutulmaktadır.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama

Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Mobil Oyun

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir. Online Mağaza, Rent a Car ve Hastane Randevu sistemleri gibi alternatifler ile iş alanlarınızı genişletin.

B2B Uygulamalar

At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!