dijital ajans
Teklif Alın
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
İstanbul Sosyal Medya Yönetimi Ajansı

Hedef Kitlenize Ulaşmak için Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın dijital trendlere uyum sağlaması için Instagram, Facebook, Twitter, Telegram, Youtube ve Linkedin hesaplarınızı reklam kampanyaları, kreatif içerik paylaşımları, influencer marketing stratejileri, analiz ve raporlama süreçleri ile yönetiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi İle Markanızı Bilinirliğinizi Güçlendirin!

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve Linkedin gibi sosyal medya mecraları kişilerin ve kurumların kendi içeriklerini ürettikleri, tanıtımlarını yaptıkları, hedef kitlelerine seslerini ulaştırdıkları dijital platformlardır.

Etkili bir sosyal medya yönetimi konusunda uzman bir ekip sayesinde mümkündür. Facebook, Instagram, Youtube gibi sosyal medya mecraları herkesin kullandığı ve kolay yönetilebilir mecralar gibi görünse de profesyonel olarak yönetilmedikleri takdirde markanıza yarar sağlamaktan çok zarar verir. Bu bağlamda iyi hazırlanmış bir sosyal medya stratejisi bütçenizin de doğru yönetilmesi anlamına gelir.

video animasyon ajansı

Sosyal Medya Servislerimiz​

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenizi oluşturmak ve onlarla doğru iletişime geçmek için gerekli stratejileri oluşturuyoruz

İçerik Oluşturma

Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında yapılacak paylaşımları hazırlıyoruz.

Topluluk Yönetimi

Markanızın sosyal medya hesaplarında takipçilerinizi çoğaltmak için sizin için özel stratejiler belirliyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir.

Influencer Marketing

Özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel olarak tasarlanan web siteler hazırlıyoruz.

Raporlama ve Analiz

ihtiyaçlarınıza yönelik sitenizi zenginleştirmek istediğinizde, ek modüller geliştiriyoruz

Kullanıcılar artık geri bildirimleri daha önce hiç olmadığı gibi, gerçek zamanlı olarak sosyal medya üzerinden iletebiliyorlar ve bu markalar için büyük bir fırsat. Müşterileriniz sosyal medya sayesinde sizinle her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilir.
Sosyal medya mecralarının geleneksel medyaya göre en önemli avantajı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirliyor olabilmek ve bu kitleye ulaşım oranını tespit edebilmektir. Ayrıca tek taraflı bilgi akışı yerine karşılıklı etkileşim imkanı sunulur.
Sosyal medya yönetimi ile markanızın yeni kitlelere ulaşmasını ve yeni potansiyel müşteriler çekmesini sağlar. Sosyal medya paylaşımlarınız sayesinde takipçilerinizi web sitenize yönlendirir ve site trafiğinde artış elde edebilirsiniz.
Sosyal medya, daha önce hiç olmadığı şekilde kitlenizle/müşterilerinizle doğrudan etkileşim kurabildiğiniz bir platform sağlayarak marka itibarınızı korumamıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda, geri bildirimlerin doğrudan kaynaktan, her zamankinden daha hızlı alabildiğimiz anlamına gelir.
İnsanlar bir şirketle ilgili fikir edinmek için genellikle sosyal medya hesaplarına ve web sitelerine referans alırlar. Sosyal medya sayesinde itibar yönetimi yapabilirken markanızın bilinirliğini de artırarak potansiyel müşterilerinizi etkileme fırsatını elde edersiniz.

Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu:
Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

360° Dijital bilişim ve tanıtım ajansı olarak bütçenizi doğru stratejilerle yöneterek markanızı sosyal medyada görünür hale getiriyoruz. Sizin için doğru sosyal medya mecralarını belirliyoruz, paylaşımlarınız ve reklamlarınızla ilgili yönlendirmeler yapıyoruz.

Doğru kullanıldığında markanıza yapacağı olumlu etkisi tartışılmaz olan sosyal medya kanallarından en yüksek faydayı sağlamanız için 360° Dijital olarak deneyimli kadromuzla size hizmet vermek için hazırız.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında
Sık Sorulan Sorular
Sosyal Medya Servislerimiz​

Bir ürün veya hizmeti Instagram, Facebook, Twitter gibi çeşitli sosyal medya kanalları aracılığıyla duyurma ve satın almaya teşvik etme sürecidir. Sosyal medya pazarlama süreçleri bütçeli ve bütçesiz olarak ikiye ayrılabilir. Bütçesiz pazarlama yöntemlerinde kaliteli ve faydalı içerikler paylaşma, yarışmalar düzenleme gibi yöntemlerle etkileşim yaratma amaçlanır. Diğer süreçler ise ücretli reklamlar sayesinde kitlelere ulaşmaktır.

Sosyal Medya Kampanyalarının Avantajı Nedir?
Dijital Medya Planlama hizmeti ürün veya hizmetinizi tanıtmanın ve tüketiciye ulaştırmaya yönelik uygulanacak olan bütün kampanyaların bütünüdür. İhtiyaç ve hedef kitle analizi doğrultusunda uygulanacak olan reklam kampanyalarıdır.
Sosyal Medya Paylaşımları Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Paylaşım yapma sıklığınız tamamen kaynaklarınıza ve hedef kitlenize göre değişir. Hedefiniz, kitlenizin seveceği ve etkileşime gireceği kalitede içerikleri paylaşmak olmalıdır. Sık paylaşım yapma uğruna içeriğin kalitesinden asla ödün vermemelisiniz.

Facebook Insights Nedir?
Facebook Insights, Facebook’un sunduğu analiz aracıdır. Yöneticisi olduğunuz Facebook sayfasının istatistiklerini ölçer, sayfa verilerini sunar ve rakip sayfaların verilerini analiz etmenizi sağlar. Kullanıcı etkileşimlerini izlemenin yanı sıra hangi içeriğin daha iyi performans gösterdiğini görüntülemenize yardımcı olur.
Influencer Marketing’in Faydaları Nelerdir?

Markalar ürünlerini tanıtmak ya da bilinirliklerini yükseltmek amacıyla sosyal medyada kendi kitlesini oluşturmuş olan “Influencer” yani kanaat önderleriyle işbirlikleri ve reklam kampanyaları yapıyorlar. Doğrudan satışa yönelik olmayan bu pazarlama yöntemi, hem markaları potansiyel hedef kitleleriyle buluşturmak konusunda hem de markanın güvenilirliğini yükseltme konusunda yardımcı olur.

Şirketlerin LinkedIn Profil Sayfası Olmalı Mı?

LinkedIn’de bir şirket sayfası oluşturmak, sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve şirket kültürünü sergilemenin harika bir yoludur. Düzenli güncellenen bir şirket sayfası işe alım amaçları için de önemli ölçüde fayda sağlamaktadır.