Sosyal Medya Yönetimi

360° Dijital olarak markanız için etkili bir sosyal medya yönetiminin önemini biliyoruz. Günümüz dünyasında iyi yönetilen sosyal medya hesapları daha çok müşteri, daha çok satış ve daha fazla marka bilinirliği demek. Markanızın algısını güçlendirmek için sosyal medya hizmetlerimizle yanınızdayız.

Sosyal Medya Yönetimi İle Markanızı Bilinirliğinizi Güçlendirin!

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve Linkedin gibi sosyal medya mecraları kişilerin ve kurumların kendi içeriklerini ürettikleri, tanıtımlarını yaptıkları, hedef kitlelerine seslerini ulaştırdıkları dijital platformlardır.

Etkili bir sosyal medya yönetimi konusunda uzman bir ekip sayesinde mümkündür. Facebook, Instagram, Youtube gibi sosyal medya mecraları herkesin kullandığı ve kolay yönetilebilir mecralar gibi görünse de profesyonel olarak yönetilmedikleri takdirde markanıza yarar sağlamaktan çok zarar verir. Bu bağlamda iyi hazırlanmış bir sosyal medya stratejisi bütçenizin de doğru yönetilmesi anlamına gelir.

360° Dijital bilişim ve tanıtım ajansı olarak bütçenizi doğru stratejilerle yöneterek markanızı sosyal medyada görünür hale getiriyoruz. Sizin için doğru sosyal medya mecralarını belirliyoruz, paylaşımlarınız ve reklamlarınızla ilgili yönlendirmeler yapıyoruz.

Sosyal medya reklamları etkileşim oranlarını artırır; markanızın ve verdiğiniz hizmetlerin bilinirliğine doğrudan pozitif bir etki sağlar. E-ticaret yapan firmalar için de sosyal medya yönetimi satış hacminin yükselten vazgeçilmez bir unsur.

Doğru kullanıldığında markanıza yapacağı olumlu etkisi tartışılmaz olan sosyal medya kanallarından en yüksek faydayı sağlamanız için 360° Dijital olarak deneyimli kadromuzla size hizmet vermek için hazırız.

 • Daha Hızlı, Daha Kolay İletişim

  Kullanıcılar artık geri bildirimleri daha önce hiç olmadığı gibi, gerçek zamanlı olarak sosyal medya üzerinden iletebiliyorlar ve bu markalar için büyük bir fırsat. Müşterileriniz sosyal medya sayesinde sizinle her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilir.

 • Kendi Kitlenize Hitap Edin

  Sosyal medya mecralarının geleneksel medyaya göre en önemli avantajı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirliyor olabilmek ve bu kitleye ulaşım oranını tespit edebilmektir. Ayrıca tek taraflı bilgi akışı yerine karşılıklı etkileşim imkanı sunulur.

 • Web Sitesi Trafiğini Artırma

  Sosyal medya yönetimi ile markanızın yeni kitlelere ulaşmasını ve yeni potansiyel müşteriler çekmesini sağlar. Sosyal medya paylaşımlarınız sayesinde takipçilerinizi web sitenize yönlendirir ve site trafiğinde artış elde edebilirsiniz.

 • Anında geri Bildirim Alın

  Sosyal medya, daha önce hiç olmadığı şekilde kitlenizle/müşterilerinizle doğrudan etkileşim kurabildiğiniz bir platform sağlayarak marka itibarınızı korumamıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda, geri bildirimlerin doğrudan kaynaktan, her zamankinden daha hızlı alabildiğimiz anlamına gelir.

 • Potansiyel Müşterilerinizi Etkileyin

  İnsanlar bir şirketle ilgili fikir edinmek için genellikle sosyal medya hesaplarına ve web sitelerine referans alırlar. Sosyal medya sayesinde itibar yönetimi yapabilirken markanızın bilinirliğini de artırarak potansiyel müşterilerinizi etkileme fırsatını elde edersiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Profesyonel Sosyal Medya Ajansı Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya konusunda uzman ekibimizle, hedef kitlenizi oluşturmak ve onlarla doğru iletişime geçmek için gerekli stratejiyi oluşturuyoruz. Strateji oluştururken rakiplerinizin analizini de yapıyoruz.

İçerik Oluşturma ve Paylaşımı

Anlattığınız hikaye kadar, o hikayeyi nasıl paylaştığınız da önemlidir. Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında yapılacak paylaşımların her birini markanıza özgü olacak şekilde ayrı ayrı hazırlıyoruz.

Topluluk Yönetimi

Markanızın sosyal medya hesaplarında takipçilerinizi çoğaltmak için sizin için özel çalışılmış stratejiler belirlenmelidir. Ekibimiz hedef kitlenizle markanızı bir araya getirerek sosyal medyada seslendiğiniz kitlenin büyümesi için çalışır.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya mecraları sayesinde hedef kitlenize minimum bütçelerle ulaşarak markanızı büyütebilirsiniz. Sizin için pazar araştırması yapıyoruz, sosyal medya kampanyaları hazırlayarak hesaplarınızı aktif tutuyoruz.

Influencer Marketing

Sosyal medyada yüksek takipçi sayılarına sahip, kanaat önderi kabul edilen hesaplar üzerinden yapılan tanıtım çalışmaları markanızın öne çıkması ve güvenilirlik kazanması için önemli bir fırsattır. Influencer marketing konusunda size yol gösteriyoruz ve markanızın tanıtımı için sizi doğru isimlerle buluşturuyoruz.

Raporlama ve Analiz

Ekibimiz sosyal medya hesaplarınızın sürekli takibini yaparak analizler yapıyor. Düzenli raporlamalar sayesinde markanız ve rakiplerinizin sosyal medya performanslarını ölçme fırsatı yakalarsınız.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Sık Sorulan Sorular