UX Strateji & Tasarım

360° Dijital, sunduğu grafik tasarım hizmetleriyle geleneksel ve dijital baskı standartlarına uygun olarak 360 derecelik bir hizmet sunmaktadır.Tasarım konusunda uzman ekibimizce oluşturulan eşsiz konseptler markanızı bir adım daha ileriye taşır. Fikirlerinizi görsel mecraya aktarabilen, aynı zamanda inisiyatif alabilme yeteneğiyle kendinden de birşeyler katarak markanız için en iyi olanı ortaya çıkarmak için çaba sarf etmektedir. Ayrıca ekibimiz tasarımı tamamlandıktan, dijital olarak sizinle de hem fikir olduktan sonra matbaa aşamasında oluşabilecek hataları önlemek için yerinde hazır bulunmaktadır.  Unutulmamalıdır ki tasarım görsel bir ziyafettir ve gözlerde eşsiz lezzetler bırakır.

Web Tasarım ve Yazılım alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunan 360° Dijital; bir çok sektöre (turizm, sağlık, gıda, tekstil …. vb) hitap edecek tasarımlar ve web site yazılımları oluşturma donanımına sahiptir.

UX Strateji & Tasarım Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik

Beyaz Tahta üzerine çizimler yardımı ile anlatım yapılan video türleridir. Tercihen sadece metin ve müzik veya dış ses ile seslendirme ile desteklenebilen video türüdür. Optimum video uzunluğu iki le iki buçuk dakika arasıdır.

Logo Tasarım

2D video animasyonlar iki boyutlu animasyon video türleridir isteğe göre tanıtım videosu, viral video veya reklam filmi olarak kullanılabilmektedir. 2D Animasyon videolar sosyal medyada izlenme oranları yüksek olan video türüdür.

Broşür/Katalog Tasarım

Üç Boyutlu modeller kullanılarak oluşturulan video animasyonlardır. 3D animasyonların amacı gerçeğine yakın hareketli görselleri izleyici ile buluşturmaktadır. Yüksek kaliteli renderlar sayesinde gerçeğe yakın görüntüler ortaya çıkartmaktadır.

Ambalaj Tasarım

Sayısal verileri ilgi çekici bir şekilde sunmanıza imkân sağlayan video animasyon türüdür. Sıkıcı ve sade görünümden sıyrılmayı amaçlayan infografik videolar izleyicileri sıkmadan verileri aktarmanıza olanak sağlar.

Reklam Tasarım

Şirket, ürün veya bir hizmetinizi tanıtmanızın en etkili yolu sunum videolarıdır. Çeşitli video animasyon efektleri kullanılarak tanıtımlarınızı en etkili şekilde yapmanızı hedeflemektedir.

3D Çizim

Hazır web site şablonları kurumsal renklerini uyarlayarak hızlı bir şekilde web sitenizi kullanıma açmak için tasarlanmış web site paketleri.