İstanbul Video Prodüksiyon Ajansı

Markanızın Tüketici Beklentilerini Karşılaması için Profesyonel Video Prodüksiyon Hizmeti Veriyoruz

Dijital platformlarda ürününüzü en iyi şekilde tanıtmak için kurumsal imaj filmleri ve kreatif reklam çekimleri ile video prodüksiyon süreçlerinizi yönetiyoruz.

Video Prodüksiyon Önemi: Satın Almadan Önce Sizi İzlerler!

2020 yılında dünya hiç olmadığı kadar küçülmüş durumda. Kelimenin gerçek anlamıyla avucumuzun içine sığan dünyanın her noktasıyla anında iletişim halindeyiz. Bu da bize, dünyanın her yerinde iş yapabilme imkânını sunuyor.

10 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren 360° Dijital, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

video animasyon ajansı

Video Prodüksiyon Servislerimiz

Reklam Filmi Çekimi

Kurumsal ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak markanıza özel tasarımlar oluşturuyoruz.

Tanıtım Filmi Çekimi

Dernekler, vakıflar ve STK’ların ihtiyaçları doğrultusunda web sitesi çözümleri sunuyoruz.

Belgesel Çekimi

Kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren özel sayfalar hazırlıyoruz.

Kurumsal Videolar

ihtiyaçlarınıza yönelik sitenizi zenginleştirmek istediğinizde, ek modüller geliştiriyoruz

E-Learning Videoları

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir.

Ürün Tanıtım Videoları

Özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel olarak tasarlanan web siteler hazırlıyoruz.

Amacına uygun ve güncel tasarımlara sahip benzersiz web sitesi tasarımları sunuyoruz. Hedefimiz sade ve anlaşılır tasarımlarla profesyonel dokunuşları bir araya getirmek.
Web sitenizin arama motoru standartlarına uygun olarak kodlanması işinizi geliştirmenin ilk adımıdır. Ajans olarak size güncel SEO standartlarına uyumlu tasarımlar sunuyoruz.
Sektörünüzü, vizyonunuzu, ürün ve hizmetlerinizi analiz ettikten sonra sizin için özgün web sitesi projeleri geliştiriyoruz.
Oluşturduğumuz responsive (Mobil Uyumlu) tasarımlar sayesinde web siteniz hem bilgisayara hem de mobil cihazlara uyumlu olur.
Web sitenizde dilediğiniz güncellemeleri kolayca yapabilirsiniz. Hem de fazla emek harcamadan ve kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan.

Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu: Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

2020 yılında dünya hiç olmadığı kadar küçülmüş durumda. Kelimenin gerçek anlamıyla avucumuzun içine sığan dünyanın her noktasıyla anında iletişim halindeyiz. Bu da bize, dünyanın her yerinde iş yapabilme imkânını sunuyor.

10 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren 360° Dijital, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

Profesyonel Video Prodüksiyon Hakkında Sık Sorulan Sorular

Profesyonel Web Tasarım Hakkında Merak Edilen Sorular

360° Dijital, teknolojij olarak en son imkânları uygularken, dünyada yükselen trendleri ve gelmekte olan yeni iş modellerini de takip eder ve iş ortaklarına bu konuda tavsiyelerde bulunur ve markasını büyütmesini hedefleyerek bu doğrultuda yardımcı olur.
İş ortaklarımızdan aldığımız brief doğrultusunda web sitesi tasarımı süreci ortalama 15 iş günüdür. Ekstra kod ve modüllerin entegre edilmesi durumunda süre birkaç gün uzayabilir.

Domain, Türkçe olarak “alan adı” anlamına gelir yani web sitenizin adresidir. Domain’i yıllık olarak yenileyebileceğiniz gibi, bir domaini daha uzun süre için de satın alabilirsiniz. Hosting ise web sitenizin barındığı alandır. Yani web sitenize ait tüm dosyaların bir bilgisayarda saklanması ve erişime açık tutulması hizmetidir Kaliteli bir hosting kullanmak web sitenizin SEO başarısını önemli derecede artırabilir. Video Animasyon Ajansı

Tasarlayıp geliştirdiğimiz web sitelerinin tamamı yönetim paneline sahip olup kullanıcılar tarafından içerikleri güncellenebilir. Web siteniz tamamen size aittir. İstediğiniz değişikleri istediğiniz zaman kolayca yapabilir, sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm içerik güncellemelerini yardıma ihtiyaç duymadan halledebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimisition) Türkçe anlamı “Arama Motoru Optimizasyonu”dur. SEO standartları sıklıkla güncellenmektedir. Bu standartları belirleyen en büyük etken Google’dır. Web sitenizin güncel SEO standartlarına uygun olması arama sonuçlarında üste sıralarda çıkma olasılığını artırır. Ayrıca reklam vermeniz durumunda SEO’ya uygun olarak hazırlanan web sitelerin reklam maliyetleri daha düşüktür.

Responsive uyumlu web tasarımları sitenizin; bilgisayar dışındaki tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlarda da düzgün bir şekilde görüntülenmesini sağlamaktadır. Responsive tasarımlar sayesinde farklı ekran boyutları ve cihazlardan görüntülenen web sitelerinin bütünlüğü ve çözünürlüğü bozulmadan kullanıcılar tarafından görüntülenir.
Yeni Video Prodüksiyon​ Projeniz İçin Hemen Teklif Alın!

İşletmenize Özel ve SEO Standartlarına Uygun Web Tasarım Hizmetlerimiz

teklif alin |