dijital ajans
Teklif Alın
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
İstanbul Video Prodüksiyon Ajansı

Markanızın Tüketici Beklentilerini Karşılaması için Profesyonel Video Prodüksiyon Hizmeti Veriyoruz

Dijital platformlarda ürününüzü en iyi şekilde tanıtmak için kurumsal imaj filmleri ve kreatif reklam çekimleri ile video prodüksiyon süreçlerinizi yönetiyoruz.

Video Prodüksiyon Önemi: Satın Almadan Önce Sizi İzlerler!

2020 yılında dünya hiç olmadığı kadar küçülmüş durumda. Kelimenin gerçek anlamıyla avucumuzun içine sığan dünyanın her noktasıyla anında iletişim halindeyiz. Bu da bize, dünyanın her yerinde iş yapabilme imkânını sunuyor.

10 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren 360° Dijital, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

video animasyon ajansı

Video Prodüksiyon Servislerimiz

Reklam Filmi Çekimi

Kurumsal ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak markanıza özel tasarımlar oluşturuyoruz.

Tanıtım Filmi Çekimi

Dernekler, vakıflar ve STK’ların ihtiyaçları doğrultusunda web sitesi çözümleri sunuyoruz.

Belgesel Çekimi

Kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren özel sayfalar hazırlıyoruz.

Kurumsal Videolar

ihtiyaçlarınıza yönelik sitenizi zenginleştirmek istediğinizde, ek modüller geliştiriyoruz

E-Learning Videoları

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir.

Ürün Tanıtım Videoları

Özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel olarak tasarlanan web siteler hazırlıyoruz.

Amacına uygun ve güncel tasarımlara sahip benzersiz web sitesi tasarımları sunuyoruz. Hedefimiz sade ve anlaşılır tasarımlarla profesyonel dokunuşları bir araya getirmek.
Web sitenizin arama motoru standartlarına uygun olarak kodlanması işinizi geliştirmenin ilk adımıdır. Ajans olarak size güncel SEO standartlarına uyumlu tasarımlar sunuyoruz.
Sektörünüzü, vizyonunuzu, ürün ve hizmetlerinizi analiz ettikten sonra sizin için özgün web sitesi projeleri geliştiriyoruz.
Oluşturduğumuz responsive (Mobil Uyumlu) tasarımlar sayesinde web siteniz hem bilgisayara hem de mobil cihazlara uyumlu olur.
Web sitenizde dilediğiniz güncellemeleri kolayca yapabilirsiniz. Hem de fazla emek harcamadan ve kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan.

Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu: Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

2022 yılında dünya hiç olmadığı kadar küçülmüş durumda. Kelimenin gerçek anlamıyla avucumuzun içine sığan dünyanın her noktasıyla anında iletişim halindeyiz. Bu da bize, dünyanın her yerinde iş yapabilme imkânını sunuyor.

10 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren 360° Dijital, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

Profesyonel Video Prodüksiyon Hakkında Merak Edilen Sorular
Reklam Filmi Nedir?
Web Sitem Kaç Günde Hazır Olur? İş ortaklarımızdan aldığımız brief doğrultusunda web sitesi tasarımı süreci ortalama 15 iş günüdür. Ekstra kod ve modüllerin entegre edilmesi durumunda süre birkaç gün uzayabilir.
Reklam Filmi Nasıl Çekilir?
360° Dijital, teknolojij olarak en son imkânları uygularken, dünyada yükselen trendleri ve gelmekte olan yeni iş modellerini de takip eder ve iş ortaklarına bu konuda tavsiyelerde bulunur ve markasını büyütmesini hedefleyerek bu doğrultuda yardımcı olur.
Sosyal Medya Paylaşımları Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Paylaşım yapma sıklığınız tamamen kaynaklarınıza ve hedef kitlenize göre değişir. Hedefiniz, kitlenizin seveceği ve etkileşime gireceği kalitede içerikleri paylaşmak olmalıdır. Sık paylaşım yapma uğruna içeriğin kalitesinden asla ödün vermemelisiniz.

Facebook Insights Nedir?
Facebook Insights, Facebook’un sunduğu analiz aracıdır. Yöneticisi olduğunuz Facebook sayfasının istatistiklerini ölçer, sayfa verilerini sunar ve rakip sayfaların verilerini analiz etmenizi sağlar. Kullanıcı etkileşimlerini izlemenin yanı sıra hangi içeriğin daha iyi performans gösterdiğini görüntülemenize yardımcı olur.
Influencer Marketing’in Faydaları Nelerdir?

Markalar ürünlerini tanıtmak ya da bilinirliklerini yükseltmek amacıyla sosyal medyada kendi kitlesini oluşturmuş olan “Influencer” yani kanaat önderleriyle işbirlikleri ve reklam kampanyaları yapıyorlar. Doğrudan satışa yönelik olmayan bu pazarlama yöntemi, hem markaları potansiyel hedef kitleleriyle buluşturmak konusunda hem de markanın güvenilirliğini yükseltme konusunda yardımcı olur.

Şirketlerin LinkedIn Profil Sayfası Olmalı Mı?

LinkedIn’de bir şirket sayfası oluşturmak, sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve şirket kültürünü sergilemenin harika bir yoludur. Düzenli güncellenen bir şirket sayfası işe alım amaçları için de önemli ölçüde fayda sağlamaktadır.

Yeni Video Prodüksiyon​ Projeniz İçin Hemen Teklif Alın!

İşletmenize Özel ve SEO Standartlarına Uygun Web Tasarım Hizmetlerimiz

teklif alin |