İstanbul Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Markanızın Prestijini Arttırmak İçin Kurumsal Siteler Tasarlıyoruz

Web Tasarım & Web Yazılım konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle arkanızdayız. Güncel SEO standartlarına uygun responsive tasarımlar hazırlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz web sitesini, kullanıcı deneyimini ve görselliği ön planda tutarak tasarlıyoruz ve kodlama hizmeti sunuyoruz.

Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu: Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

2021 yılında dünya hiç olmadığı kadar küçülmüş durumda. Kelimenin gerçek anlamıyla avucumuzun içine sığan dünyanın her noktasıyla anında iletişim halindeyiz. Bu da bize, dünyanın her yerinde iş yapabilme imkânını sunuyor.

11 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren 360° Dijital, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

video animasyon ajansı

Web Tasarım & Yazılım Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak markanıza özel tasarımlar oluşturuyoruz.

Blog / Dernek Siteleri

Dernekler, vakıflar ve STK’ların ihtiyaçları doğrultusunda web sitesi çözümleri sunuyoruz.

Landing Page

Kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren özel sayfalar hazırlıyoruz.

E-Ticaret Sistesi

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir.

Özel Tasarım Site

Özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel olarak tasarlanan web siteler hazırlıyoruz.

Web Yazılımları

ihtiyaçlarınıza yönelik sitenizi zenginleştirmek istediğinizde, ek modüller geliştiriyoruz

Amacına uygun ve güncel tasarımlara sahip benzersiz web sitesi tasarımları sunuyoruz. Hedefimiz sade ve anlaşılır tasarımlarla profesyonel dokunuşları bir araya getirmek.
Web sitenizin arama motoru standartlarına uygun olarak kodlanması işinizi geliştirmenin ilk adımıdır. Ajans olarak size güncel SEO standartlarına uyumlu tasarımlar sunuyoruz.
Sektörünüzü, vizyonunuzu, ürün ve hizmetlerinizi analiz ettikten sonra sizin için özgün web sitesi projeleri geliştiriyoruz.
Oluşturduğumuz responsive (Mobil Uyumlu) tasarımlar sayesinde web siteniz hem bilgisayara hem de mobil cihazlara uyumlu olur.
Web sitenizde dilediğiniz güncellemeleri kolayca yapabilirsiniz. Hem de fazla emek harcamadan ve kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan.
Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu: Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

2020 yılında dünya hiç olmadığı kadar küçülmüş durumda. Kelimenin gerçek anlamıyla avucumuzun içine sığan dünyanın her noktasıyla anında iletişim halindeyiz. Bu da bize, dünyanın her yerinde iş yapabilme imkânını sunuyor.

10 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren 360° Dijital, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

Profesyonel Web Tasarım Hakkında Sık Sorulan Sorular

Profesyonel Web Tasarım Hakkında Merak Edilen Sorular

Domain, Türkçe olarak “alan adı” anlamına gelir yani web sitenizin adresidir. Domain’i yıllık olarak yenileyebileceğiniz gibi, bir domaini daha uzun süre için de satın alabilirsiniz. Hosting ise web sitenizin barındığı alandır. Yani web sitenize ait tüm dosyaların bir bilgisayarda saklanması ve erişime açık tutulması hizmetidir Kaliteli bir hosting kullanmak web sitenizin SEO başarısını önemli derecede artırabilir.
İş ortaklarımızdan aldığımız brief doğrultusunda web sitesi tasarımı süreci ortalama 15 iş günüdür. Ekstra kod ve modüllerin entegre edilmesi durumunda süre birkaç gün uzayabilir.
360° Dijital, teknolojij olarak en son imkânları uygularken, dünyada yükselen trendleri ve gelmekte olan yeni iş modellerini de takip eder ve iş ortaklarına bu konuda tavsiyelerde bulunur ve markasını büyütmesini hedefleyerek bu doğrultuda yardımcı olur.
Responsive uyumlu web tasarımları sitenizin; bilgisayar dışındaki tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlarda da düzgün bir şekilde görüntülenmesini sağlamaktadır. Responsive tasarımlar sayesinde farklı ekran boyutları ve cihazlardan görüntülenen web sitelerinin bütünlüğü ve çözünürlüğü bozulmadan kullanıcılar tarafından görüntülenir.

SEO (Search Engine Optimisition) Türkçe anlamı “Arama Motoru Optimizasyonu”dur. SEO standartları sıklıkla güncellenmektedir. Bu standartları belirleyen en büyük etken Google’dır. Web sitenizin güncel SEO standartlarına uygun olması arama sonuçlarında üste sıralarda çıkma olasılığını artırır. Ayrıca reklam vermeniz durumunda SEO’ya uygun olarak hazırlanan web sitelerin reklam maliyetleri daha düşüktür.

Tasarlayıp geliştirdiğimiz web sitelerinin tamamı yönetim paneline sahip olup kullanıcılar tarafından içerikleri güncellenebilir. Web siteniz tamamen size aittir. İstediğiniz değişikleri istediğiniz zaman kolayca yapabilir, sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm içerik güncellemelerini yardıma ihtiyaç duymadan halledebilirsiniz.

Yeni Web Tasarım Projeniz İçin Hemen Teklif Alın!

İşletmenize Özel ve SEO Standartlarına Uygun Web Tasarım Hizmetlerimiz

teklif alin |