Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Web Yazılım konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle arkanızdayız. Güncel SEO standartlarına uygun responsive tasarımlar hazırlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz web sitesini, kullanıcı deneyimini ve görselliği ön planda tutarak tasarlıyoruz ve kodlama hizmeti sunuyoruz.

Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu: Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

 • Planlama ve Strateji Geliştirme

  Tasarlayacağımızı web sitesinin size özel olması ve işinizi en iyi şekilde yansıtması için çalışıyoruz. Sektörünüzü, vizyonunuzu, ürün ve hizmetlerinizi analiz ettikten sonra sizin için özgün web sitesi projeleri geliştiriyoruz. Sizden aldığımız brief doğrultusunda site haritası oluşturularak web sitesi tasarlıyoruz.

 • Profesyonel Tasarımlar

  360° Dijital olarak iş ortaklarımızın, amaca uygun ve güncel tasarımlara sahip benzersiz web sitesi tasarımları sunuyoruz. Amacımız sade ve anlaşılır tasarımlarla profesyonel dokunuşları bir araya getirmek. Kullanıcı deneyimi odaklı hazırlanan web sitesi tasarımları sayesinde ziyaretçilerinize kullanım kolaylığı sağlayın.

 • SEO Uyumlu Kod Yapısı

  Web sitenizin arama motoru (Google/Yandex) standartlarına uygun olarak kodlanması işinizi geliştirmenin ilk adımıdır. Reklam maliyetlerini düşürmenize büyük ölçüde katkı sağlar. Ajans olarak size güncel SEO standartlarına uyumlu tasarımlar sunuyoruz.

 • Mobil Uyumlu Web Siteleri

  Web sitenizin akıllı telefon ve tablet gibi günümüzde kullanıcıların daha çok tercih ettiği mobil cihazlara uyumlu olması, işinizin geniş kitlelere ulaşması için hayati önem taşıyor. Oluşturduğumuz responsive tasarımlar sayesinde web siteniz hem bilgisayara hem de mobil cihazlara uyumlu olur.

 • Kolay Güncellenebilir Kontrol Paneli

  Web sitenizde dilediğiniz güncellemeleri kolayca yapabilirsiniz. Hem de fazla emek harcamadan ve kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan. Sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm içerik güncellemelerini yardıma ihtiyaç duymadan yapmanın kolaylığından faydalanın.

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetlerimiz

İşletmenize Özel ve SEO Standartlarına Uygun Web Tasarım Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Site

Kurumsal ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak markanıza özel tasarımlar oluşturuyoruz. Kurumsal kimliğinizle uyumlu olarak tasarlanan profesyonel web sitesi genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir. Online mağazanızda amaçladığınız trafiğe ulaşmak için sayfa tasarımınız oldukça önemlidir. Unutmayın bu sayfa sizin mağazanızın vitrinidir ve ilk izlenim burada oluşur.

Landing Page

İnternetteki diğer sayfalardan farklı olarak bu sayfaların belli bir mesajı, amacı ve hedef kitlesi vardır. Ziyaretçilerinize kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren bu sayfalar için özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Blog / Dernek Platformları

Dernekler, vakıflar ve STK’ların ihtiyaçları doğrultusunda web sitesi çözümleri sunuyoruz. Sosyal medya platformlarında markanıza ve hizmetinize göre en uygun içerikleri hazırlıyoruz, yaratıcı görsellerle destekleyip sosyal medya paylaşımlarınızı hazır hale getiriyoruz.

Özel Tasarım Site

İş ortaklarımızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda projelendirilerek, özel olarak tasarlanan web sitelerdir. Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırabilmeniz için gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde halde kodlanır.

Web Yazılımları

Kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik olarak sitenizi zenginleştirmek ya da oluşacak farklı istekleri karşılamak istediğinizde, ek modüller ve eklentiler, uygulanabilecek şekilde kodlanarak hazırlanan Web Tasarım hizmetidir

Profesyonel Web Tasarım Hakkında Sık Sorulan Sorular