web tasarım

Web Tasarım & Yazılım

Kaliteli Web Deneyimleri Oluşturmak İçin Strateji, Tasarım ve Teknolojiyi Birleştiriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetlerimiz

Bütün Web Site Tasarımlarımız SEO & Responsive Uyumludur!

Kurumsal Web Site

Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir. Online Mağaza, Rent a Car ve Hastane Randevu sistemleri gibi alternatifler ile iş alanlarınızı genişletin.

Blog / Portal

At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!

Mobil Site

Mobil cihazlar için uyarlanmış web site tasarımları ile mobil cihaz kullanan hedef kitlenize uygun web içereğini kolay bir şekilde erişim sağlamaktadır. Ayrıca web sitenizi uygulama olarak cihazlara yüklenebilir hale getirebilir.

Landing Page

Reklam kampanyalarınıza yönelik hazırlanan açılış sayfalarıdır. Ziyaretçilerinize kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren sayfalardır.

Özel Tasarımlı Site

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.

Web Tasarım & Yazılım

8 Yıldır Profesyonel Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri Sunuyoruz

web tasarım

Profesyonel bir web tasarım firması olan 360° Dijital bilişim ve tanıtım ajansı 7 yılı aşkın bir süredir sektörde kurumsal firmalara, Kobilere ve Startup’lara profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktadır. Web sitelerimizin işletmelerimizin aynası olduğu artık tartışılmaz bir konu çünkü firmalarımızla ilk temas artık web siteler aracılığı ile sağlanmaktadır. Tasarladığımız web sitelerde kullanım kolaylığını, amacına uygun sade ve şık tasarımları tercih etmekteyiz. Günden güne gelişmekte olan web standartları ve kullanıcı alışkanlıklarını yakından takip ederek web tasarım müşterilerimize en optimum şekilde tasarlanmış web sitelerini sunmaktayız.

Tasarladığımız web sitelerinde temel amaç Google Arama Motoru tarafından aranan şartlar, şık tasarımlar ve mobil uyumluluğu bir arada kullanmayı amaçlamaktayız. 2019 yılı web standartlarına göre tasarlanmış bir web sitesi bu üç unsuru en uygun şekilde barındıracak şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. 360° Dijital Web Tasarım ve Dijital Ajans olarak hizmetlerimiz hazır web site paketlerinden E-Ticaret sitemleri ve özel tasarımlara kadar uzanmaktadır.

Web Tasarım üzerinde uzmanlaşmış 360° Dijital bilişim ve tanıtım ajansı olarak müşterilerimize; Kurumsal Web Tasarım, Web Yazılım ve Dijital Pazarlama alanında yenilikçi çözümler sunmaktayız.

Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetlerimizde daima aktüel trendleri baz alarak müşterilimize hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Tasarlamış olduğumuz web sitelerin görsellik açısından göze hitap etmesi SEO ölçüleri içerisinde kodlanması ve platformlar arası uyum bizim için ilk sırada gelen faktörlerdir.

Hızlı açılan ve kolay kullanım sağlayan web sitelerin kullanıcılar üzerindeki daima pozitif etki oluşturmaktadır bu kriterleri göz önünde bulundurularak tasarlanan Web Siteleri rakiplerinden daima bir adım önde olacaktır. Siz de web sitenizi en son yazılım standartlarına göre yeniden yaptırmak veya baştan yaptırmak istiyorsanız. Web tasarım teklif formumuzu doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Tanışmak İçin Güzel Bir Gün

Web Tasarım Teklif Formu