Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Web Yazılım hizmetlerimizin tamamı SEO Standartlarına uygun resposnive tasarımlardan oluşmaktadır. Görselliği ve Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak güncel standartlar doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz web sitelerin tasarımını ve kodlama hizmeti sunmaktayız.

Web Tasarım Hakkında Kısa Bilgi

 • Profesyonel Tasarım

  2019 Standartlarına Uygun Olarak Tasarlanmış Web Siteler Sayesinde Ziyaretçilerinize Kullanım Kolaylığı Sağlayın.

 • SEO Uyumu Kod Yapısı

  Arama motoru (Google / Yandex) standartlarına uygun olarak kodlanmış web siteleri reklam maliyetlerinizi düşürmenize büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

 • Mobil Uyumlu Web Siteler

  Responsive Tasarımlar Sayesinde Web Siteniz Hem Bilgisayar Hemde Mobil Uyumlu Olur ve Kullanım Kolaylığı Sağlamaktadır.

 • Kolay Güncellenebilir Kontrol Paneli

  Fazla Emek Harcamadan ve Kodlama Bilgisine İhtiyaç Duymadan Web Sitelerinizde Güncellemeler Yapın.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Site

Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

E-Ticarest Sitesi

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir. Online Mağazanız ile hedef kitlenizi genişletin.

Landing Page

Reklam kampanyalarınıza yönelik hazırlanan açılış sayfalarıdır. Ziyaretçilerinize kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren sayfalardır.

Blog / Forum / Dernek Platformları

Dijital Pazarlama ekibimizle markanızı için en etkili olacak mecralarda, hedeflerinize yönelik stratejiler geliştirip uyguluyoruz.

Özel Tasarım Site

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.

Web Yazılımları

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.

Web Tasarım & Yazılım Talep Formu

Web Tasarım Teklif Formu

 • Kurumsal Web Site
 • E-Ticaret Sitesi
 • Landing Page
 • Özel Tasarım Site
 • Web Yazılımları
http://
http://

Web Tasarım Ajansımızı Tercih Edenler