dijital ajans
Teklif Alın
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
İstanbul Mobil Uygulama Geliştirme Ajansı

iOS & Android Mobil Uygulama Çözümlerimizle Markanızı Ceplere Taşıyoruz

Mobil uygulamalarınızın İOS, Android gibi yaygın kullanıma sahip işletim sistemlerinde ve teknolojik ürünlerde responsive şekilde çalışması için UX, UI, B2B özellikleri ile kullanıcı deneyimine uygun yazılımlar kodluyor ve geliştiriyoruz.

İşiniz İçin Hızlı ve Kullanıcı Dostu Mobil Uygulamalar Geliştiriyoruz!

htiyaçlarınıza yönelik geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ve mobil oyunlar iOS, Android ve Windows Mobile platformlarında kullanılacak şekilde tasarlanır ve kodlanır. Mobil uygulamaların tasarım aşamasında son kullanıcı için kolay anlaşılır olmasını ve kullanım kolaylığı sağlamasını ön planda tutuyoruz.

Kullanıcılar da artık mobil uygulamaları web sitelerine göre daha fazla tercih ediyor. Daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması nedeniyle mobil app’ler web sitelerine göre çok daha cazip sayılıyor.

video animasyon ajansı

Mobil Uygulama Çözümlerimiz

Mobil Uygulama Geliştirme

Her an yanımızda olan akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanacak mobil uygulamalarla tanıtımdan satışa kadar her noktada şirketinizin faaliyetlerini sürdürebilirsiniz.

Mobil Oyun Geliştirme

Oyun pazarındaki ağırlığını günden güne büyük gelişmelerle artıran Mobil Oyun dünyasında, tasarım ve yazılım konusunda deneyimimizle yanınızda yer alacağız.

B2B Uygulamaları

Şirketinizin faaliyetlerini sürdürebilmesi için her türlü tedarik ve desteğini sağladığı firmalarla oluşturacağı ağ için tasarlanacak uygulamalarla şirketinizin enerjisini en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

UI / UX Uygulamaları

Hazırlanacak uygulamaların en verimli şekilde çalışabilmesi için yapılacak tüm test ve çalışmalar konusunda deneyimimizi ortaya koyarak, fark yaratmanızı sağlayacağız.

Çevrimiçi pazarlamanızı web analizi ve diğer metrik araçlarla ölçmek, kampanyanızın ne kadar etkili olduğunu belirlemenizi kolaylaştırır. Müşterilerin web sitenizi nasıl kullandıkları veya reklamlarınıza nasıl yanıt verdikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Dijital pazarlama aygıtları kullanılarak reklamlarınız müşterilerin tercihlerine göre ayarlanabilir. Böylece tam olarak hedeflediğiniz kitleyle dijital dünyada bir araya gelerek işinizi büyütme fırsatına sahip olursunuz.

Dijital pazarlama sayesinde müşteri davranışını ve reklam kampanyalarının performansını kolayca analiz edebilirsiniz. Ziyaret sıklığı, hangi sayfaların daha çok ziyaret aldığı, hangi ürünün daha uzun süre incelendiği gibi pek çok farklı bilgiye kolayca ulaşırsınız.

Doğru planlanmış ve iyi hedeflenmiş bir dijital pazarlama kampanyası, doğru müşterilere geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha düşük maliyetle ulaşabilir.

Hedefinize ulaşmanın en kolay yolu: Profesyonel Dijital Pazarlama Çözümleri

Mobil App’ler yani mobil uygulamalar akıllı telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanan ve kodlanan yazılımlardır.

İnternet trafiği artık yüzde 70’lerin üzerinde mobil cihazlarla sağlanıyor. Kullanıcı alışkanlıkları tamamen mobile kaymış durumda. Böyle bir dünyada mobil uygulamalar artık markalar için vazgeçilmez bir iletişim ve pazarlama aracı haline geldi. 360° Dijital olarak akıllı telefonların dönüştürdüğü günümüz dünyasında en son arayüz trendleri (UX/UI) ve kodlama tekniklerini bir arada kullanarak mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyoruz.

Dijital Pazarlama Hakkında Sık Sorulan Sorular

Profesyonel Dijital Pazarlama  Hakkında Merak Edilen Sorular

User Experience’ın kısaltması olan UX, Kullanıcı Deneyimi demektir. Kişilerin bir ürün, sistem ya da servisi kullanırken hissettikleri duygu ve davranışları anlatır.
User Interface’in kısaltması olan UI yani Türkçesiyle Kullanıcı Arayüzü, bir hizmeti sunan sistem ile o sistemi kullanan sistem arasında bir iletişim ve etkileşim köprüsü kuran, kullanıcı arayüzlerinin tasarımıyla ilgilenen. Bu tasarım disiplini de ürünün verimliliğini artırmayı hedefler.
UX (kullanıcı deneyimi) kullanıcı deneyimine yani sayfanın amacına yöneliktir, UI (kullanıcı arayüzü) ise tasarımla yani sayfanın görüntüsü ve işlevselliği ile ilgilenir. Yani UX kullanıcılar için sürdürülebilir memnuniyet sağlamak adına yürütülen tasarım ve geliştirme çalışmalarıdır. UI ise kullanıcılar için doğru yönlendirmeler yaparak kaliteli etkileşim yaratmayı amaçlar.
Push bildirim ya da diğer isimleriyle push notifications/anlık bildirim, İOS ve Android işletim sistemlerini kullanan akıllı cihazlarda, cihaz sahibine anlık olarak bildirim gönderilmesidir. O esnada mobil uygulama açık olmasa dahi cihaz ekranına bildirim gönderme imkanı sağlar. Kullanıcılara her an duyuru yapma fırsatı yaratır.
Mobil uygulamalar yani mobil application’lar akıllı telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanan ve kodlanan yazılımlardır. Günümüzde işletmelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen mobil uygulamalar hem etkili bir tanıtım aracı hem de doğrudan satış sağlayacak bir gelir kanalı olarak kullanılıyorlar.
Apple’ın mobil cihazlarında (iPhone, iPad, iPod Touch) kullandığı mobil işletim sistemidir. Dünyada en çok kullanılan mobil işletim sistemi ise Android’dir. Android işletim sistemi açık kaynak kodlu mobil cihazlar için geliştirilmiştir.
Yeni Mobil Uygulama Porjeleriniz İçin Hemen Teklif Alın!

İşletmenize Dijital Pazarlama Çözümlerimiz

teklif alin |