Video Animasyon

Video Animasyon

Video animasyon ajansı olarak 360° Dijital projelerinize uygun video içerikler üretmekteyiz.  Tasarladığımız videolara reklam ve pazarlama stratejilerine uygun olarak kurgulanıp ve en son teknolojiler kullanılarak uygulamaya geçirilir.  Hedef kitlenize uygun olarak tasarlanan videoları paylaşmak istediğiniz mecraları göz önünde bulundurarak ürettiğimiz videoları her daim yüksek geri dönüş oranlarını hedeflemektedir.

Video Animasyon Kullanım Alanları

Video Animasyonların kullanım alanları sınırsız olmakla birlikte ulaşabildiği kitlelerde sınırsızdır, kaliteli ve pazarlama stratejilerine uygun olarak hazırlanılmış bir animasyon video aynı zamanda viral etkiye sahiptir böylelikle ek reklam bütçeleri gerektirmeden doğal bir şekilde sosyal medya platformlarında paylaşılmaktadır. “B2B Marketing verilerine göre video tanıtımları baskı ve web tanıtımlarına nazaran 6 kat daha etkilidir.”

Video Ajansı Hizmetlerimiz

Whiteboard Video

Beyaz Tahta üzerine çizimler yardımı ile anlatım yapılan video türleridir. Tercihen sadece metin ve müzik veya dış ses ile seslendirme ile desteklenebilen video türüdür. Optimum video uzunluğu iki le iki buçuk dakika arasıdır.

2D Animasyon

2D video animasyonlar iki boyutlu animasyon video türleridir isteğe göre tanıtım videosu, viral video veya reklam filmi olarak kullanılabilmektedir. 2D Animasyon videolar sosyal medyada izlenme oranları yüksek olan video türüdür.

3D Animasyon

Üç Boyutlu modeller kullanılarak oluşturulan video animasyonlardır. 3D animasyonların amacı gerçeğine yakın hareketli görselleri izleyici ile buluşturmaktadır. Yüksek kaliteli renderlar sayesinde gerçeğe yakın görüntüler ortaya çıkartmaktadır.

İnfografik Video

Sayısal verileri ilgi çekici bir şekilde sunmanıza imkân sağlayan video animasyon türüdür. Sıkıcı ve sade görünümden sıyrılmayı amaçlayan infografik videolar izleyicileri sıkmadan verileri aktarmanıza olanak sağlar.

Tanıtım Videosu

Şirket, ürün veya bir hizmetinizi tanıtmanızın en etkili yolu sunum videolarıdır. Çeşitli video animasyon efektleri kullanılarak tanıtımlarınızı en etkili şekilde yapmanızı hedeflemektedir.

Motion Graphic

Hazır web site şablonları kurumsal renklerini uyarlayarak hızlı bir şekilde web sitenizi kullanıma açmak için tasarlanmış web site paketleri.