Video Animasyon ve Prodüksiyon

360° Dijital olarak, iş ortaklarımızı öne çıkaracak projelere uygun video içerikler üretiyoruz. Tasarladığımız bu videoları, deneyim ve bilgimiz sayesinde, reklam ve pazarlama stratejilerine uygun olarak kurgulayıp, son teknolojiyle hayata geçiriyoruz. İş ortağımızın hedef kitlesine uygun videolarla, her zaman yüksek dönüş hedefleyip, hedefimize de ulaşıyoruz.

Video Animasyon / Prodüksiyon Önemi: Satın Almadan Önce Sizi İzlerler!

Sınırsız kullanım alanına sahip olan Video Animasyonlar, bize sınırı olmayan bir erişim olanağı sağlar. Kaliteli ve pazarlama stratejisine uygun şekilde hazırlanan bir video içeriği, sağlayacağı viral etkiyle, reklam bütçesine ihtiyaç duymadan, kitlelere erişmemize imkân verir. Bütün bunlara ilave olarak, “B2B Pazarlama” verilerine göre, video içerikle yapılan tanıtım, matbu ve internet tanıtımlarına kıyasla, 6 misli daha etkilidir.

Günümüz dünyasında her şeyin ışık hızında yaşandığı malum. Bunlar içinde, tanıtım faaliyetleri avantajlı bir konumda yer alıyor. Çünkü insanlara, onları bir yerden bir yere götürmeden, oldukları yerdeyken ulaşabiliyoruz.

Bir ürün almak için niyetlenen insanlar, ürünü incelemek için yer değiştirmek ya da bu konuyla ilgili yazılar okumak yerine bununla ilgili video tanıtımlarına bakarak, oldukları yerden ürünü incelemeye çalışırlar. Ve bu da 2019 yılında yapılan araştırmaya göre, karar mekanizmalarını yüzde 83 oranında olumlu etkiler.

 • Profesyonel Video İçerik Üretimi

  2D/3D video içerikler sayesinde çok sayıda girişimin yapamadığını başaracaksınız. Video içerikler size ziyaretçilerinizi potansiyel iş ortaklarınıza dönüştürme olanağı sağlayacak.

 • Video İçeriklerle Daima Bir Adım Önde Olun

  Video içerik kullanımının artan etkisinden yararlanarak, işinizi büyütmeniz kolaylaşır. Çünkü, video içeriğe sahip internet sitelerinin satışları, yüzde 80 oranında pozitif etkilenmektedir.

 • Uzman Kadro, Profesyonel Ekipman

  360° Dijital olarak hem iş modelimizde hem de bu işi yaparken kullandığımız araçlarda sürekli en güncel olanları takip ediyoruz. Projelerinizi hayata geçirirken, mutlaka en güncel strateji ve ekipmanları kullanacağız.

 • Video varsa, Google’da ayrıcalığınız var

  Video içeriklerin bir diğer faydası da sizin için hazırlayacağımız responsive ve amacınıza yönelik internet sitesinde, potansiyel ortaklarınızın daha fazla vakit geçirecek olması. Bu sizin sitenizin içeriğinin zengin olduğunu gösterecek, bu sayede Google için olumlu bir etken elde edip, aramalarda daha üst sıralarda görünecek ve çarpan etkisiyle sitenizin ve işinizin görünürlüğünü artıracaksınız.

Video Animasyon ve Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Profesyonel Video Ainmasyon ve Prodüksiyon Ajans Hizmetlerimiz

2D Animasyon

İsteğe göre tanıtım videosu, viral video ya da reklam filmi olarak kullanılabilen 2D video animasyonlar, iki boyutlu animasyon türleridir. Bu tarz videolar, sosyal medyada izlenme oranları ve viral olma ihtimali yüksek olan videolardır.

3D Animasyon

Gerçeğine yakın, hareketli görselleri izleyiciye ulaştırmak amacıyla hazırlanan 3D animasyonlar, üç boyutlu modeller kullanılarak hazırlanır. Yüksek kaliteli renderlar gerçeği kadar çarpıcı görüntüler ortaya çıkarır.

Sosyal Medya Videoları

Bu videolar, ürününüze yönelik hazırladığınız reklam kampanyalarınız için açılış sayfalarıdır. Amacı, ziyaretçilerinize ürünleriniz hakkında kısa bilgi verip, ziyaretçilerinizi potansiyel iş ortağı haline getirmek için onları satış kanallarına yönlendirmektir.

Reklam Filmi Çekimi

Ürününüzü tanıtıp, onun ilgi çekici kısımlarını anlatmaya yönelik hazırlanacak video hizmetidir. 360° Dijital, güncel reklam trendlerine uygun şekilde animatif veya gerçek çekimlerle bu hizmeti sunmaktadır.

Tanıtım Filmi

İnsanlara şirket, ürün ya da hizmetinizi tanıtmanızın en iyi yolu onu anlatmak, en etkili yolu da sunum videosu hazırlamaktır. Video animasyon efektleri kullanarak, tanıtımlarınızı daha etkili hale getirmeyi hedefliyoruz.

Video Prodüksiyon

Videonun fikir aşamasından başlayıp, somut bir ürün haline gelinceye kadar geçirdiği tüm aşamaları kapsar. Video Prodüksiyon hizmetlerimiz kapsamında Senaryo, Metin Yazımı, Video Çekimi, Kurgu, Animasyon Efektleri, Ses Düzenleme ve Master çıkış gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Video Animasyon Formu

 • 2D Animasyon
 • 3D Animasyon
 • Reklam Filmi
 • Tanıtım Filmi
 • Sosyal Medya Videoları
 • Diğer

Profesyonel Video Animasyon ve Prodüksiyon Hakkında Sık Sorulan Sorular

Video Animasyon ve Prodüksiyon Referanslarımız