Video Animasyon ve Prodüksiyon

Video animasyon ajansı olarak 360° Dijital projelerinize uygun video içerikler üretmekteyiz.  Tasarladığımız videolara reklam ve pazarlama stratejilerine uygun olarak kurgulanıp ve en son teknolojiler kullanılarak uygulamaya geçirilir.  Hedef kitlenize uygun olarak tasarlanan videoları paylaşmak istediğiniz mecraları göz önünde bulundurarak ürettiğimiz videoları her daim yüksek geri dönüş oranlarını hedeflemektedir.

Video Animasyon Hakkında Kısa Bilgi

 • Profesyonel Video İçerik Üretimi

  2D/3D Video İçerikler İle Ziyaretçilerinizi Müşterilere Dönüştürün.

 • Video İçeriklerle Daima Bir Adım Önde Olun

  Video İçeriklerin Kullanımı Gün Geçtikçe Artmaktadır. Video İçeriğe Sahip Web Sitelerin Satışları 80% Pozitif Yönde Ekileyebilmektedir.

 • Uzaman Kadro, Profesyonel Ekipman

  360° Dijital Video Ajansı Olarak Sürekli En Güncel Standartları Takip Etmekteyiz. Projeniz İçin En Güncel Video Stratejileri ve Ekipmanları Kullanmaya Özen Göstermekteyiz.

 • Profesyonel Video İçerik Üretimi

  2D/3D Video İçerikler İle Ziyaretçilerinizi Müşterilere Dönüştürün.

Video Animasyon & Prodüksiyon Hizmetlerimiz

2D Animasyon

2D video animasyonlar iki boyutlu animasyon video türleridir isteğe göre tanıtım videosu, viral video veya reklam filmi olarak kullanılabilmektedir. 2D Animasyon videolar sosyal medyada izlenme oranları yüksek olan video türüdür.

3D Animasyon

Üç Boyutlu modeller kullanılarak oluşturulan video animasyonlardır. 3D animasyonların amacı gerçeğine yakın hareketli görselleri izleyici ile buluşturmaktadır. Yüksek kaliteli renderlar sayesinde gerçeğe yakın görüntüler ortaya çıkartmaktadır.

Sosyal Medya Videoları

Reklam kampanyalarınıza yönelik hazırlanan açılış sayfalarıdır. Ziyaretçilerinize kampanya ve ürünleriniz hakkında bilgi verip satışa yönlendiren sayfalardır.

Reklam Filmi Çekimi

Reklam kampanyalarınıza yönelik hazırlanan video hizmetidir, güncel reklam trendelerine uygun animatif veya gerçek çekimlerdir.

Tanıtım Filmi

Şirket, ürün veya bir hizmetinizi tanıtmanızın en etkili yolu sunum videolarıdır. Çeşitli video animasyon efektleri kullanılarak tanıtımlarınızı en etkili şekilde yapmanızı hedeflemektedir.

Prodüksiyon

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.

Web Tasarım Ajansımızı Tercih Edenler