Video Animasyon ve Prodüksiyon

Web Tasarım ve Web Yazılımları

Video animasyon ajansı olarak 360° Dijital projelerinize uygun video içerikler üretmekteyiz.  Tasarladığımız videolara reklam ve pazarlama stratejilerine uygun olarak kurgulanıp ve en son teknolojiler kullanılarak uygulamaya geçirilir.  Hedef kitlenize uygun olarak tasarlanan videoları paylaşmak istediğiniz mecraları göz önünde bulundurarak ürettiğimiz videoları her daim yüksek geri dönüş oranlarını hedeflemektedir.

Video Animasyon ve Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Bütün Web Site Tasarımlarımız SEO & Responsive Uyumludur!

2D video animasyonlar iki boyutlu animasyon video türleridir isteğe göre tanıtım videosu, viral video veya reklam filmi olarak kullanılabilmektedir. 2D Animasyon videolar sosyal medyada izlenme oranları yüksek olan video türüdür.

Üç Boyutlu modeller kullanılarak oluşturulan video animasyonlardır. 3D animasyonların amacı gerçeğine yakın hareketli görselleri izleyici ile buluşturmaktadır. Yüksek kaliteli renderlar sayesinde gerçeğe yakın görüntüler ortaya çıkartmaktadır.

Reklam kampanyalarınıza yönelik hazırlanan video hizmetidir, güncel reklam trendelerine uygun animatik veya gerçek çekimlerdir.

Şirket, ürün veya bir hizmetinizi tanıtmanızın en etkili yolu sunum videolarıdır. Çeşitli video animasyon efektleri kullanılarak tanıtımlarınızı en etkili şekilde yapmanızı hedeflemektedir.

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.